Autosklo Praha

Autosklo Praha
Autosklo Praha 1
Autosklo Praha 2
Autosklo Praha 3
Autosklo Praha 6
Autosklo Praha 4

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

 • Výměny autoskla ZDARMA - výměna čelního skla z připojištění
 • Autosklo Praha NONSTOP služba po vykradení vozidel atd...
 • Mobilní montáže autoskel celé ČR bez příplatku - mobilní servis
 • Hlášení pojistných událostí lze provést přímo v servisu Autosklo Praha
 • Při rozbití bočních, zadních skel v případě, že nemají dané autosklo na skladě provizorní náhradu, rozdíl nelze poznat, spolehlivě plní svoji funkci, doporučená max. doba použitelnosti náhradního autoskla je 1 rok
 • Prvotřídní protisluneční autofólie s atestem a zárukou 3 roky
 • Opravy autoskel - lepení prasklin čelního skla

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

 • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
 • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
 • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
 • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
 • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Jestli máte poškozené čelní sklo rozhodně nenechávejte jeho výměnu či opravu na později. Dle nových pravidel vám může za poškozené čelní sklo policista odebrat až 5 bodů a udělit pokutu. Ve většině případů se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie významně ztíží případnému zloději vniknout do vašeho vozidla. Tuto funkci splňují i zabarvené fólie. V servisu Autosklo Praha JR Vám doporučí a poskytnou nejvhodnější typy fólií na váš vůz a během chvíle fólie namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Firma vám může autosklo vyměnit klidně na počkání a to z toho důvodu, že disponují s více jak 8000 ks autoskel, které mají přímo na skladě. Autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Firma Autoskla Praha JR se vždy snaží o m maximální spokojenost zákazníka. To je důvod proč bez jakýchkoliv příplatků vám nabízejí NONSTOP službu pro nepřetržitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek